Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Stolarka okienna i drzwiowa od jednego producenta – dlaczego warto?

Stolarka okienna i drzwiowa od jednego producenta – dlaczego warto?

W życiu czasem nie trzeba stawiać wszystkiego na jedną kartę, ale czy można to zrobić przy wyborze stolarki drzwiowej i okiennej? Nawet trzeba! Dlaczego? Sprawdź w naszym artykule.

Na etapie planowania budowy domu wiemy jedynie tyle, że jakieś okna i drzwi należy wybrać. Przeszukujemy różnorodne strony internetowe oraz katalogi producentów w poszukiwaniu tego, co będzie nam najbardziej odpowiadać. Dlaczego przy wyborze stolarki okienne i drzwiowej warto postawić na jednego producenta?

Kompleksowe usługi w jednym miejscu

W momencie zdecydowania się na jednego producenta drewnianych okien i drzwi oszczędzamy sporo czasu, a także gwarantujemy sobie kompleksowe usługi w jednym miejscu. W innym przypadku będziemy zmuszeni krążyć pomiędzy producentem drzwi drewnianych a producentem okien drewnianych, a dodatkowo w naszej gestii będzie leżało zadbanie o spójność koncepcji obu producentów. Decydując się na jedną firmę mamy gwarancję, że za jednym zamachem ustalimy zarówno szczegóły dotyczące okien, jak i drzwi. To zaś pozwoli nam oszczędzić czas, który normalnie musielibyśmy poświęcać na kolejne rozmowy, a także pieniądze, odliczając koszty podróży pomiędzy poszczególnymi firmami w celu spotkań czy koszty różnych transportów.

Skrócenie czasu budowy oraz montażu

Przy wyborze jednego producenta możemy znacznie skrócić czas budowy i montażu, ponieważ najczęściej nie musimy oczekiwać dwóch różnych ekip oraz dostosowywać terminarza do ich dyspozycyjności. Wybierając okna drewniane i drzwi drewniane tej samej firmy rezygnujemy z zawirowań w terminach realizacji i montażu na rzecz oszczędności czasu oraz pieniędzy.

Jednolita stolarka okienna i drzwiowa

Okna drewniane oraz drzwi drewniane produkowane są ze szlachetnego materiału, jednak różni producenci oferują różne drewno, a także różnorodną kolorystykę. Nawet jeżeli zdecydujemy się na ten sam materiał, ale u różnych producentów, możemy dostać stolarkę okienną i drzwiową w trochę innych odcieniach. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasze drewniane okna idealnie współgrały z drewnianymi drzwiami, warto postawić na produkty pochodzące od jednego producenta. Przy takim wyborze już na etapie planowania możemy dostosować końcowy produkt do swoich upodobań, oczekiwań i wymagań, a jednolita paleta kolorystyczna gwarantuje, że zarówno okna, jak i drzwi będą stanowiły komplet. 

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE