Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 3 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Producent okien i drzwi - Fila

Jesteśmy producentem wysokiej jakości okien i drzwi drewnianych z Opolszczyzny. Historia naszego zakładu sięga połowy ubiegłego wieku. Nieprzerwanie od ponad 70 lat rozwijamy naszą działalność, która od zawsze opierała się na najważniejszych dla nas wartościach: jakość, trwałość, ponadczasowość.

 

Początki stolarki drewnianej Fila

Działalność naszej firmy rodzinnej rozpoczęła się w 1946 roku, kiedy to Jerzy Fila rozpoczął swoją działalność stolarską.

Od początku naszej działalności z zamiłowania do natury zajmujemy się produkcją wysokiej jakości drzwi i okien z drewna

Do lat 80-tych ubiegłego wieku produkowaliśmy wyłącznie okna skrzydłowe i klasyczne drzwi zewnętrzne. Wraz z upływem czasu i zdobywaniem nowego doświadczenia wdrożyliśmy, zgodnie z najnowszymi wówczas trendami i technologią okna jednoramowe-obrotowe z szybą zespoloną. W tym okresie poszerzyliśmy nasze zdolności produkcyjne i rozpoczęliśmy działania na szerszą skalę oferując okna i drzwi klientom z całego województwa opolskiego oraz województw ościennych.

Teraźniejszość - okna i drzwi dla wymagających klientów

Stały rozwój i nieprzerwane dążenie do stania się liderem produkcji wysokiej jakości okien i drzwi drewnianych zaowocował budową nowoczesnej stolarni w 2012 roku. Nowa linia produkcyjna oparta o renomowany sprzęt i fachową kadrę, pozwoliła nam na potrojenie dotychczasowych możliwości produkcyjnych, co otworzyło nam drzwi na nowe rynki zbytu.

Nasze okna i drzwi sprzedajemy klientom z całej Polski, jak również innych państw Unii Europejskiej. Dużą część sprzedawanej przez nas stolarki trafia do klientów z miast Opolszczyzny oraz Górnego i Dolnego Śląska. Ze względów geograficznych i logistycznych najczęściej okna i drzwi Fila trafiają do inwestycji zlokalizowanych w miastach: Opole, Wrocław, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Gliwice, Bytom, Legnica, Kraków, Łódź, Poznań.

Okna i drzwi drewniane Opole, Wrocław, Katowice

Produkowane obecnie oknadrzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne cechują się nowoczesnym wzornictwem, wysoką jakością wykonania oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Na szczególną uwagę zasługują podwójne uszczelki obwiedniowe, okapniki aluminiowe na ramie i skrzydle oraz profil „soft line”, którego wszystkie krawędzie są zaokrąglone.

Nasze wyroby wykonujemy z wielu gatunków wyselekcjonowanego trójwarstwowo klejonego drewna: rodzimej sosny i dębu poprzez modrzew syberyjski, aż po gatunki egzotyczne tj. red meranti, eukaliptus, sumatra i white soraya. Nasza firma dba o środowisko naturalne, stosując ekologiczne metody produkcji. Nasze okna i drzwi malujemy dwukrotnie-natryskowo, po uprzedniej dwukrotnej impregnacji zanurzeniowej, wykorzystując do tego lakiery wodorozcieńczalne, przyjazne środowisku. Gwarantuje to nie tylko uzyskanie najwyższej jakości powłoki, odpornej na działanie czynników zewnętrznych przez długie lata, lecz także w znaczący sposób chroni środowisko.

Okna i drzwi Fila znajdują uznanie nie tylko w kraju. Wysoka jakość oraz proces produkcji uwzględniający surowe normy ekologiczne  pozwoliły wejść na bardzo wymagające rynki Niemiec, Francji i Włoch.

Producent okien i drzwi - Fila
Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE