Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Drzwi bezprzylgowe – nowoczesność w Twoim wnętrzu

Drzwi bezprzylgowe – nowoczesność w Twoim wnętrzu

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych drewnianych drzwi? Zależy ci na oszczędności miejsca? Poznaj drewniane drzwi bezprzylgowe, a drzwi nie będą stanowiły już problemu w aranżacji nowoczesnego wnętrza.

Drewniane drzwi bezprzylgowe to nowoczesna alternatywa dla drzwi tradycyjnych (przylgowych). Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii drzwi bezprzylgowe tworzą jedną powierzchnię z ościeżnicą, dzięki czemu otrzymujemy idealnie dopasowane drzwi.
Ten rodzaj drzwi drewnianych świetnie sprawdzi się w minimalistycznych i modernistycznych wnętrzach, ale także może stanowić element klasycznych aranżacji.

Dlaczego warto wybrać drewniane drzwi bezprzylgowe?

Drewniane drzwi bezprzylgowe ze względu na swoją specyficzną budowę świetnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach, w których każdy centymetr ma znaczenie. Decydując się na otwieranie do wewnątrz, uzyskamy więcej przestrzeni np. na korytarzu lub w holu. Są także idealnym wyborem do pomieszczeń, które z reguły pozostawiamy zamknięte i zależy nam na ich estetycznym wyglądzie od zewnątrz. 
Ten model drzwi jest wysokojakościowy i dostępny w różnorodnych modelach. Drewniane drzwi bezprzylgowe nie odstają, „chowają się”, a więc możemy zdecydować się na taki model drzwi, który wpasują się w kolor naszych wnętrz i dzięki temu uzyskamy efekt gładkiej i estetycznej powierzchni.

Funkcjonalność drewnianych drzwi bezprzylgowych

Zastanawiasz się, czy tak „schowane” drzwi są funkcjonalne? Warto podkreślić, że podobnie jak standardowe drzwi, również drzwi bezprzylgowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz z zastosowaniem precyzyjnej i nowoczesnej technologii. 
Drzwi bezprzylgowe to idealny wybór dla klientów, którzy cenią sobie minimalizm i nowoczesny styl, a przy tym zależy im na funkcjonalności. W tego typu drzwiach wbudowane zawiasy sprawiają, że drzwi można otwierać na dowolną szerokość do 180 stopni, a zamek magnetyczny zapewnia ciche i lekkie domykanie. 

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE