Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 4 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

$ap->asb.title

Dotacje


"FILA" Jerzy Fila i Wspólnicy Spółka Jawna

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zakup i wdrożenie nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych w firmie "FILA" Jerzy Fila i Wspólnicy spółka jawna”

Celem projektu jest wdrożenie i zastosowanie w przedsiębiorstwie innowacji z zakresu technologii informacyjno – komunikacyjnych, w szczególności: - nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych B2B; - rozwiązań wspomagających bieżącą działalność w przedsiębiorstwie B2E, w tym nowoczesnego systemu projektowania i harmonogramowania produkcji. 

Wdrożone rozwiązania wpłyną bezpośrednio na proces produkcji i sprzedaży produktów dzięki szybkości przetwarzania danych i łatwości w ich zarządzaniu. Wdrożone rozwiązania pozwolą na zwiększanie liczby klientów, podniesienie ich poziomu zadowolenia ze współpracy z firmą, a także ułatwią proces zarządzania firmą w wielu jej aspektach (zwiększenie możliwości rozwoju firmy, a tym samym całego sektora MSP w regionie i kraju). Wdrożone rozwiązania pozwolą na zwiększanie liczby klientów, podniesienie ich poziomu zadowolenia ze współpracy z firmą, a także ułatwiają proces zarządzania firmą w wielu jej aspektach (zwiększenie możliwości rozwoju firmy i uatrakcyjnienie jej oferty). 

Całkowity koszt projektu: 202 757,72 PLN 

Dofinansowanie projektu z UE: 101 358,58 PLN


$ap->asb.title
Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE