Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zadbaj o zdrowie i popraw sobie nastrój… drewnem!

Zadbaj o zdrowie i popraw sobie nastrój… drewnem!

Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie bez wychodzenia z domu. Sprawdź, dlaczego nasze sosnowe okna i drzwi mają pozytywny wpływ na Ciebie i Twoich bliskich!

Od wielu wieków znany jest zbawienny wpływ natury na nasze zdrowie czy samopoczucie. Od kilku lat coraz częściej podnosi się temat pozytywnego oddziaływania drzew i drewna na człowieka i choć nie zawsze mamy czas i sposobność, aby przespacerować się po lesie, to wciąż możemy korzystać z dobrodziejstw natury we własnym domu.

Pozytywna sosna, czyli dlaczego warto zwrócić uwagę na to drzewo?

Zapach sosnowego drzewa potrafimy dość szybko rozpoznać, jego specyficzna nuta często na myśl przywodzi nam sosnowe zagajniki czy lasy, w których możemy odetchnąć pełną piersią. Drzewo sosnowe pozytywnie oddziałuje na nasz układ nerwowy, pozwala się nam uspokoić i wyciszyć. Jednak nie tylko zapach powoduje, że powinniśmy otaczać się tym polskim drzewem. Według przeprowadzonych badań obcowanie z sosnowym drewnem również ma korzystny wpływ na nasz organizm oraz samopoczucie

Drewno sosnowe zadba o zdrowie

Jednym z gatunków drzew, które wykorzystujemy do produkcji naszych drzwi i okien, jest właśnie sosna. To drzewo, które pozyskujemy w ekologiczny sposób, a które jest niezwykle wdzięczne w stolarce drewnianej. Dodatkowo dzięki zastosowaniu tego materiału w produkcji naszych drewnianych drzwi i okien, przynosimy swoim klientom wiele korzyści, gdyż drewno sosnowe:

  • dzięki swoim właściwościom elektrostatycznym nie kumuluje na sobie kurzu, co zaś pozytywnie wpływa na czystość powietrza (ważną szczególnie w przypadku małych dzieci oraz osób z alergiami);

  • pozwala utrzymać odpowiedni poziom wilgoci wewnątrz;

  • umożliwia utrzymanie stałej temperatury wewnątrz pomieszczeń;

  • wykazuje naturalne właściwości antybakteryjne;

  • jest ekonomiczne i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Sosna nie tylko w oknach i drzwiach!

Oprócz wszelkich pozytywnych aspektów, które wynikają z wyboru drewna sosnowego w stolarce drzwiowej i okiennej, nie zapominamy o estetyce! Jego naturalny wygląd sprawia, że drewno to idealnie komponuje się z każdym stylem architektonicznym, a jego wytrzymałość sprawia, że będzie nam służyło przez lata. Idealnym dopełnieniem sosnowych ram okiennych czy okien będą meble wykonywane z tego szlachetnego surowca, a warto wiedzieć, że sprężystość drzewa sosnowego pozwala na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów wnętrzarskich. 


Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE