Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 4 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Włoskie realizacje od Fila – okna i drzwi drewniane

Włoskie realizacje od Fila – okna i drzwi drewniane

Okna i drzwi Fila znajdziecie w różnych częściach Europy. Nasze ciekawe realizacje są na przykład w słonecznych Włoszech.

Wakacje to czas podróży i odkrywania piękna przyrody, ale także architektury. Zatrzymujemy się czasami przy ciekawych zabytkowych willach lub kamienicach. W niektórych zainstalowano właśnie nasze drewniane okna i okiennice oraz drewniane drzwi zewnętrzne.

Stolarka otworowa w willi nad Jeziorem Garda

okna i drzwi drewniane we Włoszech


W słynącej z renesansowych budowli Italii można odnaleźć nasze drewniane stolarskie realizacje.

Latem w ubiegłym roku zakończyliśmy montaż drzwi, okien i okiennic drewnianych we włoskiej posiadłość. Dom, którego właściciele wybrali stolarkę drewnianą Fila, to willa, położona nad jeziorem Garda z przepięknym ogrodem i własnym molo.

Posiadłość otrzymała nową stolarkę otworową, która została dobrana w taki sposób, aby wpisywały się w charakter budynku, jednocześnie subtelnie podkreślając urokliwą scenerię otoczenia. 

Zastosowane naturalne materiały na otwory okienne, w tym przypadku drewno mahoniowe, doskonale kontrastuje z kolorem elewacji, podkreślając jej słoneczny i wyrazisty kolor, a także za pośrednictwem stolarki słonecznej chroniąc przed nadmiarem promieni.


Okna vis-a-vis Fontanny di Trevi w Rzymie

Okna Fila w Rzymie

Druga z włoskich realizacji polegała na zaadoptowaniu nowych rozwiązań do bieżących warunków otoczenia, mianowicie wymienienie drewnianej stolarki i okien w kamienicy mieszczącej się w centrum Rzymu. Nowe rozwiązania idealnie wpasowały się w specyfikację otoczenia, a także dostosowały się do estetyki budynku. Całość tworzy spójny koncept, który może być podziwiany przez przechodzących turystów oraz miejscowych. 

Poza tym rozwiązania marki Fila podtrzymują ducha estetyki renesansowej architektury oraz jednocześnie są wyrazem nowatorskich rozwiązań na najwyższej jakości połączonych z nowoczesnym wzornictwem.

Stolarka okienna i drzwiowa spójna z klasyczną włoską modą

Nasz stolarka okienna i drzwiowa idealnie komponuje się z klasycznym włoskim designem. Ponadczasowe drewno dodaje elegancji i doskonale podkreśla charakter i wygląd budynków. Indywidualnie dobierane kształty okien, ich kolor czy delikatne wykończenia oddają klimat zabytkowych willi. Drzwi wejściowe, tarasowe, czy wewnętrzne są w kolorach indywidualnie dobieranych przez inwestorów. A klimatyczne okiennice chronią od nadmiaru słońca w letnie dni. Kształty oraz kolory stolarki okiennej i drzwiowej są spójne zarówno z charakterem posiadłości, jego otoczenia,  jak i pozostałymi elementami wystroju budynku.

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE