Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 3 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Stolarka drzwiowa 2021 – najmodniejsze drzwi zewnętrzne

Stolarka drzwiowa 2021 – najmodniejsze drzwi zewnętrzne

„Większy może więcej” czy „Im mniej, tym lepiej”? Odpowiedzi poszukaj w artykule i dowiedz się, jakie trendy w zewnętrznej stolarce drzwiowej przynosi rok 2021.

Sezon budowlany 2021 rozpoczęty, dlatego już dziś przedstawiamy propozycję modnej i solidnej stolarki drzwiowej w roku 2021, która nie tylko sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie, ale także w klasycznych i tradycyjnych konstrukcjach.

Im więcej, tym lepiej

Trend 2021 to przede wszystkim minimalistyczne podejście do elementów ozdobnych i dekoracyjnych w stolarce drewnianej, ale przy tym maksymalistyczne pojmowanie swobodnego wejścia. W tym roku wejścia do naszych budynków powinny być duże – drzwi dwuskrzydłowe czy frontowe z otwieranymi bocznymi skrzydłami to strzał w 10! Nie dość, że optycznie powiększają nasz dom, to są niezwykle funkcjonalne.

Im ciemniej, tym modniej

Kolorystyka drzwi zewnętrznych roku 2021 to zdecydowanie ukłon w kierunku dość ciemnych barw do czarnego włącznie. Drzwi w ciemnych odcieniach idealnie komponują się z nowoczesnym budownictwem bryłowym, ale także są klasyczne i pełne elegancji.

Na tle ciemnych drzwi zewnętrznych idealnie sprawdzą się jasne, kontrastujące elementy jak klamki czy coraz popularniejsze przeszklenia.

Im jaśniej, tym przyjemniej

Trzecim trendem zewnętrznych drzwi drewnianych w nowym roku są bez wątpienia wszelkiego rodzaju przeszklenia czy drobne prześwity. Takie rozwiązanie sprawia, że drzwi nabierają eleganckiego kształtu, są utrzymane w minimalistycznych trendach dekoracyjnych, a przy tym otwierają się na naturalne światło i naturę. Dodatkowo oprócz przeszkleń w samych drzwiach możemy wybrać dodatkowe okna, które w połączeniu z drzwiami będą stanowiły jednolity, estetycznych i nowoczesny desing.

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE