Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 3 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Stolarka drewniana we Francji

Stolarka drewniana we Francji

Nasze okna drewniane zawitały do kolejnej posiadłości

Uroczy dom oddalony od zgiełku nowoczesnych europejskich miast, zachwycił nas spokojem i tajemniczością.

Nasza firma zajęła się kompleksową wymianą całej stolarki drewnianej. Okna, okiennice i drzwi drewniane wyprodukowane w naszym zakładzie pod Opolem przemierzyły kolejne setki kilometrów, aby teraz zachwycać swym szykiem.

Kolor stolarki drewnianej ściśle określony

Budynki na południu Francji mienią się w różnych odcieniach ochry. W niektórych regionach nawet istnieją zarządzenia władz lokalnych, że nowo budowane domy mają nawiązywać do odcieni ochry. Barwnik ten występuje w wielu odcieniach i wyjątkowo pięknie komponuje się z zielenią roślinności.

To samo dotyczy też drzwi i okiennic, które muszą zmieścić się w kanonie barw pasujących do elewacji (szaro-błękity, fiolety). Dzięki temu swoistemu kolorystycznemu rygorowi naturalnej drewnianej stolarki okiennej, zabudowy zyskują na atrakcyjności.

Montaż okien, okiennic i drzwi drewnianych

Wszystko odbywało się sprawnie, ale bez pośpiechu, tak jak biegnie tutaj codzienne życie. Mieliśmy wrażenie, że miła atmosfera stworzona przez właścicieli posiadłości i wspólnie spędzane chwile były wpisane w scenariusz naszego projektu montażu okien i drzwi drewnianych. Każdy poranek rozpoczynaliśmy od pachnącej kawy i świeżych croissantów wypiekanych w lokalnych wiejskich piekarniach, pełnych cudownie pachnących, ciepłych bagietek.

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE