Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 3 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Przez jaką szybę najlepiej oglądać świat?

Przez jaką szybę najlepiej oglądać świat?

Przy wyborze okien najczęściej zwracamy uwagę na kolor ram, profile, okucia, bo przecież szyba to… szyba.

Tymczasem wybierając okna drewniane Fila, możesz wybrać także rodzaj szyb, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Szyby antywłamaniowe

Szyby antywłamaniowe, jak sama nazwa wskazuje, chronią nasz dom przed nieproszonymi gośćmi. Czym więc różnią się od zwykłych szyb?
Po pierwsze ich konstrukcja, sposób produkcji i użycie dodatkowych materiałów uniemożliwiają wyważenie okna, a dzięki specjalnym folią stają się trudniejsze do zbicia.
Jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze, to dodatkowo do szyb antywłamaniowych możesz dobrać klamki z zamkami, które jeszcze bardziej podwyższą standard bezpieczeństwa w Twoim domu.
Szyby antywłamaniowe najlepiej sprawdzą się w oknach balkonowych oraz tych na niższych kondygnacjach budynku.

Szyby dźwiękochłonne

Każdy z nas lubi o poranku wsłuchać się w śpiew ptaków, jednak niektórzy z nas zamiast dźwięków natury są skazani na mniej przyjemne dźwięki otoczenia. W takiej sytuacji proponujemy okna drewniane Fila z szybami dźwiękochłonnymi, które zminimalizują hałas dobiegający z zewnątrz, abyś mógł cieszyć się spokojem w zaciszu własnego domu.

Szyby przeciwsłoneczne

Wpadające promienie słoneczne mogą tworzyć ciepłą atmosferę w domu. Jednak w niektórych budynkach wystawienie na działanie promieni słonecznych sprawia, że temperatura wewnątrz może stać się zbyt wysoka, a oślepiające światło przeszkadzać w pracy. Warto wtedy zdecydować się na szyby przeciwsłoneczne, które są w stanie pochłonąć nawet 70% światła. Okna Fila z szybami przeciwsłonecznymi będą również świetnym wyborem do budynków przemysłowych oraz pomieszczeń, w których pracujemy, gdyż znacząco zmniejszają koszty chłodzenia, a tym samym wpływają na komfort pracy.

Szyby refleksyjne

Refleks, czyli odbicie światła. Ten rodzaj szyb również służy ograniczeniu promieni słonecznych, ale także jest świetnym wyborem do tych pomieszczeń, w których szczególną uwagę zwracamy na zachowanie prywatności. Szyby refleksyjne odbijają światło słoneczne, dzięki czemu pomieszczenia nie nagrzewają się. 

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE