Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Ogrody zimowe i ogrody letnie

Ogrody zimowe i ogrody letnie

To ciekawe pomysły

W dzisiejszych czasach, w których mamy natłok obowiązków i wciąż gdzieś pędzimy, każdy z nas chętnie przystaje na moment w spokojnym i cichym miejscu. Lubimy także wyrwać się z betonowych konstrukcji miast i chętnie spędzamy czas na łonie natury. Dzięki budowie ogrodu zimowego czy ogrodu letniego będziecie mogli Państwo cieszyć się bliskością natury w każdej wolnej chwili w zaciszu własnego domu nawet przez cały rok.

Ogród zimowy to ciekawy pomysł na to, aby zwiększyć powierzchnię swojego domu, ale także wykreować miejsce, w którym przez cały rok mogą Państwo być bliżej natury. Ogród zimowy może być miejscem, w którym Państwa rośliny bezpiecznie przetrwają zimę i przymrozki.

Jednak tak naprawdę ogród zimowy (zwany często zielonym salonem) nie jest wyłącznie pomieszczeniem przeznaczonym do uprawy czy przechowywania roślin (choć te niewątpliwie docenią „zielony salon”), ale jest to także miejsce, które mogą Państwo przekształcić zarówno w jadalnię, dodatkowy pokój, biuro lub po prostu w oazę relaksu i spokoju. Dzięki zastosowaniu szklanych i drewnianych konstrukcji Państwa zimowy ogród będzie eleganckim i otwartym biurem, ciepłym i przytulnym salonem czy jasną, przestronną jadalnią, a to wszystko w towarzystwie naturalnego światła i natury na wyciągnięcie ręki.

Ogród letni to kolejna alternatywa dla tradycyjnego tarasu czy werandy. Wybierając drzwi przesuwne, tylko jeden ruch ręki będzie dzielił Państwa od powiewu świeżego powietrza i bliskości natury.

Ogród letni to konstrukcja, z której najczęściej korzystamy w sezonie wiosenno-letnim oraz wczesną jesienią. Zabudowa ogrodu letniego pozwala w pełni cieszyć się naszym ogrodem, bliskością natury, feerią barw i zapachów naszych roślin, a jednocześnie osłania nas przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, jak wiatr czy deszcz. Decydując się na ogród letni masz pewność, że każdego wiosennego popołudnia czy letniego poranka będziesz mógł napić się świeżo zmielonej kawy czy aromatycznej herbaty we własnym ogrodzie i nie będzie to już uzależnione od pogody.

Dlaczego warto zdecydować się na ogród zimowy lub letni?

Ponieważ możliwości ich wykorzystania są ogromne, zawsze zbliżają nas do natury, łączą w sobie zarówno elegancję i styl, jak i nowoczesność i innowacyjność. Ogrody te pozwolą stworzyć miejsce, w którym każdy miło spędzi czas, w którym będzie można się zrelaksować i odpocząć, popatrzeć w niebo, podziwiać przyrodę, zachwycać się zmianami w naturze przez cały rok.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór okien i drzwi, z których będziecie mogli stworzyć Państwo zarówno ogród zimowy, jak i letni na miarę swoich marzeń. Mogą się Państwo zdecydować na różne warianty okien i drzwi, które swoją funkcjonalnością i estetyką dopasują się do Państwa pomysłów i wymagań. Zajrzyj w zakładkę „Oferta” i znajdź idealne okna i drzwi do swojego ogrodu zimowego lub letniego, a jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy, skontaktuj się z nami.

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE