Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

O drewnianych zewnętrznych drzwiach antywłamaniowych

O drewnianych zewnętrznych drzwiach antywłamaniowych

Ostatnio podzieliliśmy się garścią informacji na temat drewnianych okien antywłamaniowych, a dziś przychodzimy z kontynuacją tematu i sprawdzimy, czy drewniane drzwi antywłamaniowe naprawdę są lepsze niż drzwi standardowe.


Czym są drewniane drzwi antywłamaniowe?

Drzwi antywłamaniowe to tak naprawdę standardowe drzwi drewniane, które posiadają okucia z czterema zawiasami antywłamaniowymi, dzięki którym drzwi zewnętrzne stają się trudniejsze do wyważenia. Ponadto takie drzwi można wyposażyć w dodatkowe bolce antywłamaniowe oraz zamki, które dodatkowo zapewnią większe bezpieczeństwo.

Co ważne, drzwi antywłamaniowe powinny mieć jak najmniej przeszkleń, gdyż nawet zastosowanie szyby antywłamaniowej może obniżyć ich funkcjonalność.


Czy zewnętrzne drzwi antywłamaniowe są dla mnie?

Drewniane drzwi zewnętrzne same w sobie stanowią dobre zabezpieczenie, ponieważ charakteryzują się większą sztywnością oraz ważą więcej, w związku z czym stanowią trudną do pokonania przeszkodę. Jeśli jednak zastanawiasz się nad dodatkowym zabezpieczeniem w postaci systemów antywłamaniowych w swoich drzwiach zewnętrznych, to warto pomyśleć właśnie o drewnianych – nowoczesna technologia produkcyjna pozwala stworzyć drzwi wysokiej jakości przy zachowaniu szlachetnej estetyki. Dzięki połączeniu drewna i nowoczesności tworzymy piękne i funkcjonalne drewniane drzwi zewnętrzne.

Co więcej, ochrona przed niepożądanymi gośćmi to nie jedyna zaleta takich drzwi! Antywłamaniowe drzwi drewniane wyróżniają się także dużą izolacyjnością i wysokimi parametrami akustycznymi, dzięki czemu wnętrze domu czy lokalu pozostaje ciepłe oraz ciche niezależnie od warunków zewnętrznych.

Dodatkowo warto podkreślić, że montaż drzwi antywłamaniowych klasy C ma wpływ na obniżenie składki za ubezpieczenie domu czy mieszkania.

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE