Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 3 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Najmodniejsze okna w 2020 roku

Najmodniejsze okna w 2020 roku

Jakie okna będą modne w 2020 roku?

Okna drewniane to nie tylko dobre parametry akustyczne, energetyczne czy termoizolacyjne, ale także istotny element estetyczny wystroju domu. 

Od niedawna szybko rozwijającym się trendem jest ekologia i energooszczędność, nie tylko w kwestii życia codziennego, ale także w kwestii nowoczesnego budownictwa. Rok 2020 będzie również rokiem ekologicznej stolarki okiennej. Decydując się na budowę czy remont domu lub mieszkania coraz częściej odchodzimy od plastikowych okien w kierunku naturalnych materiałów, jakim jest drewno. Drewniane okna nie tylko wpisują się w ekologiczny trend, ale swoją kolorystyką zbliżają nas do natury, dlatego w roku 2020 warto zdecydować się na okna w różnorodnych odcieniach brązu. Okna drewniane świetnie wpiszą się w modny design wnętrz, w którym to ponownie królować będą motywy roślinne.

Rozpoczynający się nowy rok to także ukłon w kierunku światła. W nowoczesnych wnętrzach ważne jest, aby światła naturalnego było jak najwięcej, a więc warto zdecydować się na okna wielkopowierzchniowe, a także wszelkiego rodzaju okna balkonowe czy przeszklone drzwi przesuwne.

Wciąż utrzymującym się trendem w budownictwie jest również dbałość o bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe okna drewniane, jak i wyposażone w szyby antywłamaniowe i dodatkowe systemy zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciw funkcjonalności, oferujemy okna w różnych kształtach i z różnorodnymi systemami otwierania.

Wybierając okna drewniane Fila masz gwarancję, że wybierasz produkt o wysokiej jakości, ale także zgodny z najnowszymi trendami!

Trendy mijają, ale okna pozostają…

Doskonale wiemy, że trendy potrafią się zmieniać w szybkim tempie, natomiast wybór okien jest z reguły wyborem na lata. Obawy są jednak niepotrzebne. Od wielu lat na rynku okien widać wyraźny wzrost zainteresowania stolarką drewnianą, a styl życia coraz częściej skupia się wokół natury. Jesteśmy pewni, że niezależnie od obowiązujących trendów, okna drewniane zawsze będą modne, a dzięki swemu naturalnemu charakterowi, dostosują się bez problemu do różnorodnego designu i wystroju wnętrz.

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE