Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Na święta wystrój się i… swoje okna!

Na święta wystrój się i… swoje okna!

Grudzień to jeden z najbardziej wyczekiwanych miesięcy w każdym roku. Niestety, coraz rzadziej możemy liczyć na eksperta od przepięknych zimowych wzorów na szybach, wszakże mróz zagląda do nas tylko na chwilę, dlatego już dziś powinniśmy zadbać o świąteczny nastrój w naszych drewnianych oknach.

Połączenie natury, tradycji i piękna

Na rynku możemy znaleźć pełną gamę kolorowych ozdób świątecznych, które na nieszczęście, w większości wykonane są z plastiku. Niejednokrotnie też ocierają się o kicz, a przecież każdemu z nas zależy na tym, aby w okresie świątecznym nasz dom kojarzył się z ciepłem i miłością, a nie z jarmarcznym widowiskiem.

Naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy cenią sobie prostotę i elegancję, którzy lubią być blisko natury, wychodzą drewniane ozdoby, które na pierwszy rzut oka wydają się proste i nudne, ale nadają wnętrzom niespotykanej elegancji i szyku, a na dodatek idealnie komponują się z drewnianymi oknami.

Od kilku już lat tryumfy w świątecznym dekorowaniu święci styl skandynawski, który oparty jest właśnie na naturalności i prostocie. Idealną dekorację drewnianych okien stanowić będą zarówno elementy wiszące, jak i stojące na parapetach. Dodatkowo nasze drewniane ozdoby możemy urozmaicić poprzez inne elementy naturalne, jak żywe gałązki iglaste, suszone pomarańcze czy laski cynamonu. Nie dość, że efekt wizualny będzie zjawiskowy, to na dodatek w powietrzu będzie się unosił subtelny zapach świąt.

Dlaczego warto wybrać ozdoby drewniane? 

Oprócz oczywistych walorów estetycznych, o których wspomnieliśmy wyżej, warto pamiętać także o trwałości takich ozdób. Szczególnie, kiedy w naszym domu beztrosko biegają dzieci oraz przechadzają się własnymi ścieżkami zwierzęta. W razie upadku drewniane ozdoby nie stłuką się i nie wyrządzą nam żadnej krzywdy.

Ponadto ich ponadczasowość gwarantuje, że będą nam służyć przez wiele lat i nigdy nie wyjdą z mody.

Drewniane ozdoby mogą stać się również bazą do naszych kreatywnych poszukiwań. Możemy dołączać do nich różnorodne elementy, tak aby zawsze pasowały do świątecznego wystroju.

I na koniec – drewniane okna same w sobie odznaczają się szlachetnością i pięknem. Możemy je dodatkowo podkreślić, decydując się na drewniane elementy ozdobne w naszych oknach. To propozycja ekologiczna, bezpieczna i nigdy nie wychodząca z mody, która idealnie wpasuje się w ciepły klimat świątecznych lampek i magiczny nastrój choinkowych drzewek.

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE