Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Koty lubią okna drewniane

Koty lubią okna drewniane

Przez nasze okna dobrze się wygląda!

Widok kota siedzącego lub wylegującego się na parapecie okien każdego zachwyca. Koty w ten sposób zaspokajają swoją wrodzoną ciekawość świata. Ponadto lubią być na wysokościach i obserwować świat „z góry”. A dla kota nie wychodzącego obserwowanie otoczenia przez okno drewniane jest bardzo ważne i sprawia mu dużą przyjemność.

Zabezpieczcie okna drewniane

Aby umilić im czas spędzany na naszych oknach drewnianych warto położyć na parapecie miękkie legowisko z obiciem oraz elementami antypoślizgowymi. W ten sposób nie podrapie ram drewnianych i parapetu.

Co zrobić, gdy chcemy zostawić kotu otwarte okna?

Pamiętajcie jednak przede wszystkim, aby nie zostawiać uchylonego lub otwartego okna,gdy kot jest w domu, a nasze mieszkanie wysoko. Jeżeli chcemy umilić mu doznania wzrokowe także zapachem i dźwiękiem jaki jest za oknem, należy zabezpieczyć okno specjalną siatką.

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE