Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kiedy z drzew spadają liście

Kiedy z drzew spadają liście

Złota polska jesień i ostatnie ciepłe popołudnia sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu. Warto podczas październikowych spacerów nie tylko spoglądać w niebo, ale także spojrzeć pod nogi. Jesień to wyjątkowo kolorowa pora roku, w której w jednej chwili możemy doświadczać całej ferii barw. Jak można praktycznie wykorzystać jesienne spacery?

Liście lecą z drzew

Szelest jesiennych liści to przyjemny i wyciszający dźwięk, dzięki któremu możemy na chwilę odetchnąć od codziennego zgiełku. Warto jednak bliżej przyjrzeć się temu, co szeleści pod naszymi stopami. Fila - producent okien i drzwi drewnianych wyjątkowo ceni sobie drzewa, ponieważ to one dostarczają nam szlachetnego materiału do produkcji drewnianych okien i drzwi. Dziś zapraszamy Państwa do ciekawej zabawy!

Pokaż mi liść i powiedz mi, kim jestem

Liście dębu charakteryzują się ciekawym jajowatym kształtem i są jednymi z najłatwiej rozpoznawalnych. Oprócz tego pod dębem możemy znaleźć inny skarb natury – żołędzie. Dąb jest niezwykle szlachetnym drzewem, które Fila z powodzeniem wykorzystuje w produkcji swoich okien. Drewno dębowe jest niezwykle trwałe i wytrzymałe, a wykonane z niego okna i drzwi drewniane są odporne na odkształcenia i warunki atmosferyczne. Ponadto wyróżnia się swoją szlachetną estetyką i klasyczną barwą.

Zaproś jesień do środka

Oprócz wspomnianych liści dębowych warto do domu zabrać także liście klonowe, które potrafią przybierać różnorodne barwy – od gorących pomarańcze po soczyste czerwienie. Polecamy także poszukać rozłożystych liści kasztanowca, a przy tym i samych kasztanów. Zebrane skarby natury z powodzeniem można wykorzystać do dekoracji okien i parapetów.

Bukiety z liści, kompozycje z kasztanów czy żołędzi nie tylko sprawią, że nasze wnętrze nabierze ciepłego klimatu, ale także zbliży nas do natury. Ponadto te naturalne elementy idealnie komponują się z drewnianymi oknami, parapetami, a także innymi elementami dekoracyjnym, stanowiąc jednolitą i szlachetną kompozycję. Ponadto są to ozdoby, które możemy zdobyć własnoręcznie i nie wymagają dużych nakładów, a jedynie odrobiny wyobraźni i kreatywności. Potrafią cieszyć oczy aż do zimy!

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE