Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu, zgodnie z poniższymi danymi:

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! Zakład Stolarski Jerzy Fila  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Drzwi skrojone na Twoją miarę

Drzwi skrojone na Twoją miarę

Męczy Cię chodzenie po marketach budowlanych i oglądanie wciąż tych samych drzwi? Sprawdź naszą ofertę, daj się ponieść fantazji, postaw na profesjonalizm i ciesz się wymarzonymi drzwiami skrojonymi na Twoją miarę.

Drzwi to wizytówka domu

Drzwi, choć z pozoru mogą się wydawać niepozornym elementem, są bardzo ważnym punktem każdego miejsca. To przez nie wpuszczamy gości do swojego wnętrza, ale to także one nie pozwalają intruzom wtargnąć do naszych domów. Jednocześnie coraz większą wagę przywiązujemy do tego, aby drzwi zewnętrzne były estetyczną wizytówką naszego domu, a drzwi wewnętrzne komponowały się stylistycznie z naszymi wnętrzami.

Drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Marzysz o ciekawych, ładnych drzwiach, a jednocześnie zależy Ci na jakości i trwałości? Świetnie trafiłeś! Fila to producent drzwi drewnianych najwyższej jakości, które możesz dopasować do swoich preferencji. Wykonujemy drzwi tradycyjne i klasyczne, ale także nowoczesne i w stylach modernistycznych. Na naszej stronie znajdziesz także szeroki wybór kolorów i dodatków do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich wskazówek. Wybierając naszą firmę, wybierasz swoje idealne drzwi!

Dlaczego nie drzwi z marketu?

Drzwi, które zdarza Ci się oglądać w najbardziej popularnych marketach budowlanych, są produkowane masowo, dla jak największej ilości klientów. Przy takiej produkcji nie ma czasu na dbałość o detale czy dostosowywanie projektu pod indywidualne potrzeby klienta. Najczęściej takie drzwi nie wyróżniają się trwałością i jakością, a ich wygląd ma być jak najbardziej uniwersalny.

Jeśli zależy Ci na połączeniu jakości oraz chcesz mieć drzwi stworzone specjalnie dla Ciebie, to jesteś w dobrym miejscu. Tworzymy drzwi pod indywidualne zamówienia klienta, dzięki czemu możesz modyfikować swoje drzwi od podstaw. Dodatkowo dbamy o staranne wykonanie oraz skrupulatność w wykonywaniu detali, gdyż każdy produkt, który wychodzi od nas, jest naszą indywidualną wizytówką, a zadowolenie naszych klientów, to dla nas priorytet.

Chcesz się wyróżniać wśród jednakowych drzwi? Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń +48 77 451 90 81
UE