Zadzwoń +48 77 451 90 81

Realizacje

Prezentujemy Państwu wybrane nasze realizacje. W gronie naszych projektów znaleźć można bardzo zróżnicowane drzwi i okna, zarówno pod względem architektonicznym, jak i funkcjonalnym.

Dominują nie tylko koncepcje wprowadzane od podstaw, w nowoczesnych budynkach, domach jednorodzinnych, ale także zgodne z wymogami wymiany stolarki drzwiowej i okiennej w obiektach zabytkowych.

Zapraszamy do obejrzenia poniżej wybranych naszych realizacji.

Szeroki wachlarz naszych produktów świadczy o wieloaspektowości wprowadzanych przez naszą firmę projektów, wykonywanych przy współpracy z każdym odbiorcą. Są one efektem wieloletniego partnerstwa i zadowolenia naszych klientów.

Warte obejrzenia są realizacje naszej firmy w nowoczesnych budynkach, gdzie okno wychodzące na ogród, sięga na poziom pierwszego piętra i zajmuje całą ścianę salonu, czy inwestycji gdzie wykonaliśmy kompletną stolarkę okienną ogrodu zimowego. Równie zachwycające są projekty gdzie odwzorowaliśmy oryginalne drzwi i okna pałacowe. Nasza stolarka okienna i drzwiowa znakomicie pasuje także do domu z bali.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.