Zadzwoń +48 77 451 90 81

Realizacje

Prezentujemy Państwu wybrane nasze realizacje. W gronie naszych projektów znaleźć można bardzo zróżnicowane drzwi i okna, zarówno pod względem architektonicznym, jak i funkcjonalnym.

Dominują nie tylko koncepcje wprowadzane od podstaw, w nowoczesnych budynkach, domach jednorodzinnych, ale także zgodne z wymogami wymiany stolarki drzwiowej i okiennej w obiektach zabytkowych.

Zapraszamy do obejrzenia poniżej wybranych naszych realizacji.

Szeroki wachlarz naszych produktów świadczy o wieloaspektowości wprowadzanych przez naszą firmę projektów, wykonywanych przy współpracy z każdym odbiorcą. Są one efektem wieloletniego partnerstwa i zadowolenia naszych klientów.

Warte obejrzenia są realizacje naszej firmy w nowoczesnych budynkach, gdzie okno wychodzące na ogród, sięga na poziom pierwszego piętra i zajmuje całą ścianę salonu, czy inwestycji gdzie wykonaliśmy kompletną stolarkę okienną ogrodu zimowego. Równie zachwycające są projekty gdzie odwzorowaliśmy oryginalne drzwi i okna pałacowe. Nasza stolarka okienna i drzwiowa znakomicie pasuje także do domu z bali.