Zadzwoń +48 77 451 90 81

Drzwi wewnętrzne Fila

Drewno jest materiałem trwałym, masywnym, a zarazem plastycznym i pięknym. Dzięki niemu wnętrza domu lub obiektu stają się kompletne.

Wybierając stolarkę drewnianą podejmujemy decyzję, od której bardzie zależeć klimati jakość wykończenia wnętrz. Podczas tych wyborów należy zwrócić uwagę na jakość wykonania, detale oraz szeroką gamę możliwości. To one decydują o trwałości drzwi.

Drzwi firmy Fila to produkt wysokiej jakości, wykonany w dedykowany sposób. U nas możesz decydować o każdym detalu, ponieważ nie produkujemy masowo, ale tylko na indywidualne zlecenia naszych klientów.

Zobacz przykładowe wzory naszych drzwi i wybierz coś dla siebie lub przyjdź do nas ze swoim pomysłem, a my go zrealizujemy.

Modele

Wzór 12
Wzór 13
Wzór 14
Wzór 15
Wzór 16
Wzór 17
Wzór 18
Wzór 19
Wzór 20
Wzór 21
Wzór 22
Wzór 23
Załaduj więcej pozycji oferty

Kolorystyka

Wyposażenie

  • Zawiasy firmy ROTO
  • Różne rodzaje klamek
  • Zamki: na klucz, na wkładkę lub do 'wc'

Ościeżnice

  • Tradycyjne
  • Zlicowane ze ścianą

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.