Zadzwoń +48 77 451 90 81

Stolarka drewniana we Francji

Nasze okna drewniane zawitały do kolejnej posiadłości

Uroczy dom oddalony od zgiełku nowoczesnych europejskich miast, zachwycił nas spokojem i tajemniczością.

Nasza firma zajęła się kompleksową wymianą całej stolarki drewnianej. Okna, okiennice i drzwi drewniane wyprodukowane w naszym zakładzie pod Opolem przemierzyły kolejne setki kilometrów, aby teraz zachwycać swym szykiem.

Kolor stolarki drewnianej ściśle określony

Budynki na południu Francji mienią się w różnych odcieniach ochry. W niektórych regionach nawet istnieją zarządzenia władz lokalnych, że nowo budowane domy mają nawiązywać do odcieni ochry. Barwnik ten występuje w wielu odcieniach i wyjątkowo pięknie komponuje się z zielenią roślinności.

To samo dotyczy też drzwi i okiennic, które muszą zmieścić się w kanonie barw pasujących do elewacji (szaro-błękity, fiolety). Dzięki temu swoistemu kolorystycznemu rygorowi naturalnej drewnianej stolarki okiennej, zabudowy zyskują na atrakcyjności.

Montaż okien, okiennic i drzwi drewnianych

Wszystko odbywało się sprawnie, ale bez pośpiechu, tak jak biegnie tutaj codzienne życie. Mieliśmy wrażenie, że miła atmosfera stworzona przez właścicieli posiadłości i wspólnie spędzane chwile były wpisane w scenariusz naszego projektu montażu okien i drzwi drewnianych. Każdy poranek rozpoczynaliśmy od pachnącej kawy i świeżych croissantów wypiekanych w lokalnych wiejskich piekarniach, pełnych cudownie pachnących, ciepłych bagietek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.