Zadzwoń +48 77 451 90 81

Koty lubią okna drewniane

Przez nasze okna dobrze się wygląda!

Widok kota siedzącego lub wylegującego się na parapecie okien każdego zachwyca. Koty w ten sposób zaspokajają swoją wrodzoną ciekawość świata. Ponadto lubią być na wysokościach i obserwować świat „z góry”. A dla kota nie wychodzącego obserwowanie otoczenia przez okno drewniane jest bardzo ważne i sprawia mu dużą przyjemność.

Zabezpieczcie okna drewniane

Aby umilić im czas spędzany na naszych oknach drewnianych warto położyć na parapecie miękkie legowisko z obiciem oraz elementami antypoślizgowymi. W ten sposób nie podrapie ram drewnianych i parapetu.

Co zrobić, gdy chcemy zostawić kotu otwarte okna?

Pamiętajcie jednak przede wszystkim, aby nie zostawiać uchylonego lub otwartego okna,gdy kot jest w domu, a nasze mieszkanie wysoko. Jeżeli chcemy umilić mu doznania wzrokowe także zapachem i dźwiękiem jaki jest za oknem, należy zabezpieczyć okno specjalną siatką.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.